PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1007}

Urodzony 4 lipca

Born on the Fourth of July
7,3 48 583
oceny
7,3 10 1 48583
6,9 12
ocen krytyków
Urodzony 4 lipca
powrót do forum filmu Urodzony 4 lipca

spojler

ocenił(a) film na 8

moze to glupie pyt ale zastanawiam sie jak to bylo z nim i z jego "sexem".mowil ze nic nie czuje tam na dole wiec czy ludzie tak chorzy odczuwaja jakikolwiek poped?no nie wiem w glowie czy cos? jak to jest w przypadku takiego schorzenia?czy juz nigdy nic nie czuja "sexualnego"?no bo zastanawiaja mnie te sceny z dziwkami.po co tam chodzil,zeby sie dowartosciowac,ze jednak cos znaczy,czy myslal ze moze jednak mu dygnie?;)

kikihanka

Myślę, że jak był sparaliżowany od pasa w dół to jego sprzęt był również niesprawny - no bo w końcu nie ma tam czucia. W scenie kiedy weterani na wózkach grają przy stole to jeden z nich, Charlie mówi do Rona, że jak nie działa to na dole to może zadziałać to na górze (nie pamiętam dokładnie jak to mówił, ale zapewne chodziło o emocje w głowie). Tacy ludzie domniemam chcą chociaż mieć poczucie bliskości, może mieć przez chwilę przyjemność umysłową. Nie dojdziemy do tego, gdyż trzeba być albo specjalistą od tych spraw albo samemu być w takiej sytuacji. Niemniej jednak próby z prostytutką były bardzo poruszające i współczujące.

ocenił(a) film na 8
kikihanka

A co Ty wstydzisz się napisać "seks"? Od kiedy w języku polskim funkcjonuje "sex". A co do pytania, to masz rację, jest wyjątkowo głupie, właściwie na poziomie forum filmweb więc nic dziwnego. Popęd masz w głowie a nie w majtkach, więc ich sytuacja jest jeszcze trudniejsza ponieważ poprzez brak czucia poniżej pasa, nie mogą rozładować napięcia seksualnego, a mimo to próbują. I nie myślą wcale, że im "dygnie". Nienawidzę tego forum.

Logan

Spokojnie nie jest aż tak źle:-) Zresztą ja lubię instruować innych użytkowników, gdyż nie każdy wyłapie cały film (zależy czasem od dnia). Zobacz na imdb ile głupków wchodzi i spamuje - tam też nie jest różowo, takie uroki internetu. PS: Mamy 70% podobieństwa w ocenach filmu:-)

ocenił(a) film na 8
Logan

do logana:jak nienawidzisz forum to po h*j tu wchodzisz? a po drugie nie baw sie w nauczyciela,jak bede chciala to bede pisac po hebrajsku

kikihanka

Ale po co te nerwy?

ocenił(a) film na 8
BartSmith

zadne nerwy,po prostu odpowiedz dla jakiegos "wazniaka"

kikihanka

Wracając do tematu: Miał jądra, które produkowały hormony, wpływające przecież przede wszystkim na mózg - gdzie indziej ma rodzić się pociąg seksualny :D

ocenił(a) film na 8
AlexJax

hormony w jadrach. Ach..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones