PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1068}

Pluton

Platoon
8,1 131 643
oceny
8,1 10 1 131643
8,0 24
oceny krytyków
Pluton
powrót do forum filmu Pluton

Film Pluton nie jest zwykłym filmem wojennym, to psychologiczna analiza amerykańskiego społeczeństwa... Kiedyś oglądałem film dokumentalny o rosyjskich młodocianych przestępcach, 12 letni chłopiec który siedział w koloni karnej zapytany przez reporterkę dlaczego jesteś zły? Odpowiedział: "Jeśli będę dobry i tak nikt tego nie doceni, będę zapomniany i wyjdę na frajera, jeśli okradam i biję ludzi ci ludzie mnie zapamiętają do końca życia bo zrobiłem im krzywdę..." O tym właśnie jest film "Pluton". Gdy pierwszy raz oglądałem ten film, gdy umierał "sierżant Elias" płakałem bo wraz z nim umierało dobro... Pluton to film ponad czasowy, nie chodzi tylko o wojnę, ale o duszę, i człowieczeństwo, na tym skupia się ten film, na człowieku...

ocenił(a) film na 10
glupinick1

Pięknie wyłożone, zgadzam się w 100%

użytkownik usunięty
glupinick1

Dokładnie, świetny film jakich stosunkowo do reszty jest niewiele.

ocenił(a) film na 10
glupinick1

Z tego co kojarze ziom ten tekst byl z polskiego dokumentu o poprawczaku.jestem pewien w 100% bo niedawno ogladalem.a ocena filmu zgadzam sie w 100%.moim zdaniem najlepszy film wojenny.Wojna o dusze i czlowieczenstwo.Pamietam ze byl ktos taki jak sierzant Elias i nigdy o nim nie zapomne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones