PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1068}

Pluton

Platoon
8,1 131 767
ocen
8,1 10 1 131767
8,0 25
ocen krytyków
Pluton
powrót do forum filmu Pluton

Film jest rewelacyjny! A muzyka dodaje fantastycznego klimatu. Jeśli ktoś ma muzę z tego filmu (szczególnie chodzi mi o muzę z ostatniej sceny filmu) to niech da znać jak można ją ściągnąć albo niech wrzuci na: www.wyslijto.pl Będę bardzo wdzięczny.

roberto_1986a

Witam,
mam tylko główny motyw muzyczny z tego filmu: Samuel Barber - Adagio for Strings. Poszukaj w jakimś programie p2p, powinno być. Ewentualnie daj e-maila to spróbuje przesłać przez www.wyslijto.pl.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
FallenWarrior

mój email: roberto-1986a@o2.pl

byłbym bardzo wdzięczny za tę piosenkę. Szukałem sporo ale nie umiem znaleźć strony, żeby dało się za darmo ściągnąć ją ( nawet na rosyjskich serwerach).
Z góry dziękuję za muzę

roberto_1986a

No przecież korzystasz z kaazy czy imesha i masz. Ściągniesz w 5 minut.

PS. To nie jest piosenka tylko utwór.

ocenił(a) film na 10
Baphomet

mam zablokowaną kaaze. Jakbym nie mial to bym sie nie pytal na forum. Jeśli chodzi o piosenke to sie pomylilem :) Faktycznie jest to utwór.

roberto_1986a

Ja też mam zablokowaną kaazę. Spróbuj przez File Sharing Revolution. To najlepszy program do ściągania plików z sieci.

ocenił(a) film na 10
Baphomet

problem w tym, że ten program dość zamula net, a ja mam radiówkę, więc jak się orientujesz to nie najlepiej działa. A nie mogę zmienić na neo, gdyż tam gdzie mieszkam to radiówka to jedyna możliwość dostępu do netu :/

Dlatego gdyby ktoś mógłby śćiągnąć ten utwór i wrzucić np. na wyslijto.pl i podać tu linka albp rzesłać mi na maila: roberto-1986a@o2.pl to byłbym bardzo wdzięczny!

roberto_1986a

Plik jest już na www.wyslijto.pl

http://s001.wyslijto.pl/?file_id=06152266383368750059

ocenił(a) film na 10
FallenWarrior

ściągłem już. Wielkie dzięki za linka!!!

roberto_1986a

Mnie się ten plik coś nie chce pobrać :( Muzyki mozna posluchać na youtube

http://youtube.com/watch?v=RRMz8fKkG2g

ocenił(a) film na 10
Martin_Eden

spróbuj pobrać przez flashgeta. Kopiujesz adres odnośnika i śiągasz. Ja tak zrobiłem i działa :)

roberto_1986a

hej ludzie prosze przys,ijcie mi na pocztę muzyke z filmu polskie drogi bo oszaleje prosze prosze prosze!!!!!!! 18latka@interia.pl

18latka

Tu możesz posłuchać:
http://www.youtube.com/watch?v=uxRL75dk_5E

ocenił(a) film na 8
roberto_1986a

Oglądając ten film męczyła mnie myśl,że gdzieś juz słyszałam ten motyw dźwiękowy.Kiedy kładłam się spać nagle przypomniało mi się, ze wykorzystał go w swoim utworze dj(!)Tiesto...na pewno znacie ten utwor( jezeli tak w ogóle mozna okreslic cos z gatunku techno).

ocenił(a) film na 9
MARUDA_5

Zamiast kraść kupcie płytę z soundtrackiem ! Jak można się cieszyć okradając innych ? Chamstwo ! Co za problem wydać 3 dychy na płytę ? Jest w każdym internetowym sklepie ! Nawet na filmwebie jest ich spis

ocenił(a) film na 9
MARUDA_5

Zamiast kraść kupcie płytę z soundtrackiem ! Jak można się cieszyć okradając innych ? Chamstwo ! Co za problem wydać 3 dychy na płytę ? Jest w każdym internetowym sklepie ! Nawet na filmwebie jest ich spis

użytkownik usunięty
roberto_1986a

Swoją drogą motyw jest lekko ściągnięty z któreś opery Mahlera.

użytkownik usunięty
roberto_1986a

przepraszam chodziło o symfonię a nie operę

użytkownik usunięty

Przez przypadek tu zajrzalem, widze ze padlo haslo DJ Tiesto.... Wg. mnie ten utwor jest o wiele piekniejszy w interpretacji Wiliama Orbita (ex producent Madonny tak przy okazji). Jest tez bardziej zblizony do oryginalu niz Tiesto. Gatunkowo mozna powiedziec ze jest to trance, bardzo przyjemny, kiedy zalozymy ze wersja Tiesto to techno :) Byl nawet ciekawy teledysk do tego z takim zmieniajacym sie drzewem.

roberto_1986a

tą i każdą inną muzykę znajdziecie na
androidmp3 (dot) pl
można tam pobierać muzykę z takich serwisów jak Youtube, Soundcloud, Vimeo, Wrzuta itp.
do tego mają mobilną wersję, więc można to wszystko pobierać bezpośrednio na swojego smartfona :D

ocenił(a) film na 9
Joshua666

Czasem coś można kupić na krążku, a nie tylko darmo i darmo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones